Дніпропетровщина обговорює проект концепції «Сучасна професійна освіта»

28 березня 2018 року Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти сумісно з Навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області провели щоквартальний семінар з закладами І рівня акредитацї. Предметом обговорення на круглому столі був проект концепції реалізації державної політики у сфері професійної освіти «Сучасна професійна освіта».

На заході презентовано зміст запропонованої Міністерством освіти і науки проекту Концепції, розкрито роботу з державно-приватного підприємства в м. Кривому Розі, де сформовано систему співпраці ПТНЗ з професійними радами за галузевим спрямуванням, місцевою владою.

Учасникам представлено зміст роботи приватного закладу м. Кривого Рогу «Центру професійної освіти і навчання», роботу ради керівників малого та середнього бізнесу, які користуються освітніми послугами з підготовки кадрів з професій «електромонтер», «верхолаз», «електрогазозварник», «кранівник» та інші.

В результаті активного обговорення Концепції сформульовані конкретні пропозиції щодо їх змісту.

Присутнім продемонстровано можливості закладу у формуванні професійних компетенцій у слухачів Центру.

Представником східноєвропейської бізнес-школи представлено систему комунікацій малого та середнього бізнесу регіону з системою професійно-технічної освіти.

 

 

                                                                                  Голова ДООВАПП,
Директор НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області

В.М.Василиненко