Можливості, проблеми, дії, наміри системи формування робітничого потенціалу Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині продовжується робота із запровадження дуального навчання.

В рамках українсько-німецького проекту партнерства з розвитку соціального діалогу, що реалізується Федерацією організації роботодавців Дніпропетровщини та німецької організації роботодавців NORDMETALL 19 квітня 2018 року проведено круглий стіл «Впровадження елементів дуального навчання в профтехосвіті Дніпропетровщини. Досвід Німеччини».

Учасниками були представники федерації організації роботодавців Дніпропетровщини, представники Німеччини, центру зайнятості, Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, навчальних закладів профтехосвіти і роботодавців, які вже впроваджують дуальну форму навчання та ті, що дали згоду на впровадження елементів дуальної форми навчання в освітній процес із конкретних робітничих професій у 2018-2019 навчальному році.

Предметом обговорення були: стан і можливості, проблеми, дії, наміри та перспективи формування робітничого потенціалу регіону за дуальною формою навчання.

Проектом передбачаються системні зустрічі з представниками Німеччини та області, створення регіонального модульного центру дуального навчання у профтехосвіті.

За результатами круглого столу сформовано консультативну раду щодо впровадження дуальної форми навчання в профтехосвіті Дніпропетровщини з представників роботодавців, профспілок та навчальних закладів ПТО.

Сподіваємось, що участь у проекті буде сприяти вирішенню проблемних питань формування трудового потенціалу Дніпропетровщини.

Голова ДООВАПП

                                                                                     В.М.Василиненко